Publicat azi

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm Manager vânzări în showroom-ul MV Steel!
MV Steel este un furnizor de materii prime și accesorii necesare pentru fabricarea mobilei tapițată și corp.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trebuie să îndeplinești următoarele condiții:

  • Experiență de lucru în vânzări minim de 2 ani, într-o funcție care presupune comunicare cu clienții;
  • Capacități de a promova produsele;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Calități personale: abilități de comunicare și convingere, flexibilitate, spirit de inițiativă, responsabilitate, oriantare către realizarea obiectivelor.

Responsabilități principale:

  • Pregătirea ofertelor comerciale pentru clienți;
  • Contactarea prin apel telefonic sau e-mail pentru informarea clienților despre produsele companiei (suplinire de stoc, oferte, etc.);
  • Identificarea activă și constantă a noilor clienți;
  • Consilierea clienților în showroom în alegerea produsului potrivit;
  • Preluarea comenzilor de la clienți și monitorizarea îndeplinirii în termen și calitativ a comenzilor plasate;
  • Creșterea volumului de vînzări.

Compania asigură următoarele condiții de lucru:

  • Oferim un salariu motivant de start 14000 lei;
  • Program de lucru stabil: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz, sâmbătă de la 9:00 la 14:00;
  • Concediu de odihnă și concediu medical;
  • Posibilități de promovare în funcție.

Dacă citind cu atenție acest anunț, ai realizat că acesta este jobul pe care ți-l dorești, expediază CV-ul tău la adresa de email mezanin.srl@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon [vezi telefon]069143261.

Despre companie

Mezanin-V SRL este o companie fondată in anul 2002 care pe parcursul anilor a devenit cel mai mare furnizor de materiale textile utilizate la tapițarea mobilei sau fabricarea genților pe piața locală. De asemenea furnizăm toate materiile prime sau accesoriile necesare pentru a fabrica mobila tapițată precum: țesături, țesături tehnice, țesături stratificate cu pvc sau pu, accesorii și furnitură pentru mobilă și multe alte produse.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 35