Publicat Ieri

Medic Stomatolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Ungheni

Descrierea poziției vacante

Cerințele postului:

  • Diplomă de absolvire a facultăți de Stomatologie,
  • Specializarea constituie un avantaj (opțional),
  • Cunoștințe teoretice și practice care să vă permită să finalizați cu succes tratamentele medicale,
  • Abilități de comunicare și relaționare,
  • Organizare și deprinderi de time-management;

Condiții de muncă:

  • Condiții de manifestare profesională,
  • Colegi responsabili, empatici și deschiși spre noi provocări,
  • Reduceri la serviciile Clinicii,
  • Remunerare competitivă stabilită în urma interviului,
  • Program de muncă flexibil: part-time/full-time;

Responsabilități:

  • Acordarea asistenței medicale în funcție de necesitățile pacienților,
  • Stabilirea diagnosticului și planului de tratament,
  • Verificarea dinamicii și stării pacientului,
  • Respectarea codului deontologic și de etică profesională;

Așteptăm CV-ul dvs la adresa de e-mail: dr.andrusca@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon: [vezi telefon]060079932.

Despre companie

Servicii stomatologice

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ungheni