Publicat Ieri

Inginer Proiectant

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice sau in curs de finalizare;
  • Abilitati de baza de modelare si desen 2D/3D;
  • Cunoasterea softurilor Catia, SolidWorks, Autocad sau Siemens NX reprezinta avantaj;
  • Condiții de muncă:
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Cursuri de initiere in softuri de proiectare

Responsabilități:

  • Proiecteaza procese/produse/componente functionale si fiabile (Concept, 3D, 2D) bazat pe specificatiile proiectului, cerintele clientului, normele interne de proiectare, norme generale de proiectare mecanica utilizand solutii tehnice adecvate, tinand cont de posibilitatile tehnice de executie si costuri optime;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu experienta in domeniul proiectarii si in continua dezvoltare;
  • Oportunitatea unei experiente internationale.

Despre companie

TMF DESIGN este o companie cu înaltă calificare profesională și cu o bogată experiență în proiectare mecanică și simulare de roboți.

Proiectam si simulam liniile de sudura care sunt componente esentiale a procesului de constructie atat in domeniul automotive cat si spatial.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Sfantul Andrei, 20
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?