Publicat Recent

Casier- Barista

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Preluarea și gestionarea comenzilor;
  • Prepararea și servirea cafelei;
  • Încasarea a plăților de la oaspeții cafenelei;
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența anterioară pe un post similar- minim 6 luni;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii;

Oferim:

  • Angajare oficială și pachet social deplin
  • Locație- sectorul Centru
  • Salariul- 10 000 lei net
  • Posibilități de dezvoltare profesională

Așteptăm CV-ul dvs cu indicarea postului vacant și poza pe hr@bemol.md.
Informații suplimentare: [vezi telefon]079773925

Despre companie

Компания BEMOL – владелец сети автозаправочных станций BEMOL в Молдове, которые расположены по всей территории Республики Молдова. Деятельность Компании охватывает продажу нефтепродуктов и услуги магазинов на автозаправочных станциях BEMOL, открытых 24 часа в сутки.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Alexandru cel Bun 83