Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere Poziție

Casa de Modă Olesea Rascu este în căutarea unei cusătorese cu experiență, profesionistă și dedicată, pentru a se alătura echipei.

Cerințe Candidat
  • Cel puțin 5 ani de experiență în domeniul cusătoriei profesionale;
  • Cunoștințe solide în utilizarea mașinei de cusut și în aplicarea diverselor tehnici de croitorie;
  • Capacitatea de a executa cusături precise și finisaje de înaltă calitate;
  • Cunoașterea aprofundată a unei game diverse de țesături și materiale;
  • Abilitatea de a lucra cu eficiență și precizie în condiții de timp limitat;
  • Comunicarea în limba română și rusă pentru a facilita colaborarea eficientă în echipă.

Responsabilități

  • Realizarea cusăturilor pe diverse tipuri de materiale conform specificațiilor și cerințelor furnizate de designer;
  • Respectarea termenelor limită și gestionarea eficientă a programului de lucru pentru a asigura livrarea la timp a produselor finite;
  • Menținerea unui standard ridicat de profesionalism, etică și respect față de colegi și echipa de lucru;
  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și igienă în atelierul de lucru;
  • Utilizarea și întreținerea adecvată a echipamentelor de cusut și a altor instrumente din atelier.

Oferta Companiei

La Casa de Modă Olesea Rascu, oferim un mediu de lucru stimulant, unde calitatea și creativitatea sunt apreciate și răsplătite. Salariul este negociabil, în funcție de experiența și abilitățile candidatului, iar oferta include beneficii precum prânzurile asigurate și oportunități de dezvoltare profesională continuă pentru a îmbunătăți competențele și cariera fiecărui membru al echipei noastre.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. pe poșta electronică olesearascu@gmail.com.

Abilități cheie
Etica în muncă Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Abilități interpersonale

Beneficii

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Despre companie

Casa de Modă Olesea Rascu este recunoscută pentru specializarea sa în confecționarea hainelor de brand. Fondată de designerul Olesea Rascu, compania s-a remarcat pe piață prin atenția meticuloasă la detalii, creativitatea inovatoare și utilizarea materialelor de cea mai înaltă calitate. Activitățile companiei includ design vestimentar, confecționarea hainelor pe comandă, consultanță de stil și organizarea de prezentări de modă.
Suntem în căutare de talente pasionate și creative să se alăture echipei noastre la Casa de Modă Olesea Rascu. Dacă sunteți dornici să contribuiți la crearea pieselor vestimentare exclusiviste, să explorați noi tendințe în designul vestimentar și să vă dezvoltați într-un mediu inspirat de inovație și eleganță, vă invităm să aplicați la una dintre pozițiile noastre disponibile. Alăturați-vă unei echipe unde talentul și creativitatea sunt apreciate și încurajate să strălucească în fiecare aspect al activității noastre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. București 98