Publicat Ieri

Gradinar - Maintenance Person

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Dublin, În străinătate, Irlanda

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Flexibilitate
  • Atitudine „Eu pot face”
  • Experiența unui rol similar (preferabil)
  • O bună cunoaștere a limbii engleze (preferabil)
  • Permis de conducere auto UE, fara penalitati
  • Sa lucreze efficient in echipa
  • Abilități excelente de comunicare și aptitudini organizatorice

Condiții de muncă:

  • În ce consta lucrul ? Taiat iarba, taiat tufari, colectat frunze etc
  • Lucrul este la aer liber, muncă solicitantă din punct de vedere fizic
  • Haine speciale anti-ploaie, bocanci sunt furnizate de companie
  • Cazare - nu se include în rata pe ora dar acordăm ajutor inițial pentru candidații potriviți
  • Salariu - discutat la convorbire în dependentă de impactul adus companiei
  • Rate excelente de plată
  • Instruire în cadrul companiei achitata complet
  • Oportunități excelente de învățare, dezvoltare și carieră în cadrul companiei noastre în expansiune
  • Utilizarea vehiculului companiei
  • Mediu de lucru favorabil cu sprijinul supervizorilor și managerilor

Responsabilități:

  • Responsabil pentru furnizarea unui serviciu de grădinărit și întreținere consistent
  • Responsabil de echipa pe care o conduce, pentru furnizarea unui serviciu de grădinărit și întreținere consistent, în calitate de Șef de echipa (se referă doar la poziția de Șef de echipa*)
  • Sa respecte regulile de securitate și sănătate
  • Sa respecte politicile și procedurile companiei și ale clienților

Despre companie

Din 2007, compania Clean Sweep Facility Services oferă servicii de amenajare a teritoriului (gradinarit) și servicii de curățenie (blocuri de apartamente) în zona Dublin (Irlanda).

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Irlanda, Dublin, 43 Mount Symon Green