Publicat Ieri

Кладовщик

Informații de bază

Salariu:
de la 1 250 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
În străinătate, Polonia

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Candidatul ideal trebuie să aibă un nivel de bază de cunoștințe în limba engleză.
  • Să fie o persoană responsabilă, organizată și punctuală.
  • Să poată urma instrucțiunile cu atenție și să gestioneze eficient sarcinile.

Responsabilitățile candidatului

  • Responsabilitățile principale aferente acestui post presupun gestionarea mărfurilor din depozit, controlul și sortarea acestora, precum și colaborarea strânsă cu colegii pentru asigurarea unui flux de lucru optim.
  • Respectarea standardelor de calitate și securitate va fi esențială.

Oferta companiei

EastLions oferă un salariu attractiv, de la 1250 EUR, oportunități de dezvoltare și promovare, precum și posibilitatea de a acumula experiență de lucru în străinătate. Compania se asigură că toți angajații beneficiază de un mediu de lucru sigur și plăcut.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Когда в 2008 году мы начали свою работу на рынке HR, направленную на трудоустройство, нашей целью было создать новаторскую организацию, которая обеспечила бы возможность полноценной легальной и безопасной работы в Польше на основе достоверной информации и взаимного доверия.

С самого начала своей работы мы осознавали огромную ответственность, которую несем. Мы видели, что для многих наших клиентов это не просто смена работы, а изменение всей жизни.

В компаниях нашей группы мы создали эффективную систему подбора персонала. Организовали безопасную работу для легализации пребывания. Доказали, что можно действовать честно и надежно на стыке различных людей и культур и, что границы – это лишь внутренние ограничения.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte