Publicat Ieri

Lăcătuș-instalator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru de 2-5 ani în postul de lăcătuș-instalator
  • Cunoștințe aprofundate și metodice despre practicile și tehnicile de instalare și reparații
  • Capabilitatea de a rezolva probleme complexe utilizând instrumentele și echipamentele adecvate
  • Demonstrați abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Să fie punctual, responsabil și cu o etică a muncii puternică

Responsabilitățile candidatului

  • Executarea lucrărilor de instalare, reparație și întreținere pentru diferite sisteme și dispozitive, sisteme de încalzire autonomă
  • Diagnoza problemelor și repararea lor într-un timp eficient
  • Efectuarea inspecțiilor periodice pentru a identifica și remediere defecțiunilor
  • Respectarea normelor și reglementărilor de securitate a muncii
  • Participarea la lucrările de întreținere și reparație a clădirilor și construcțiilor

Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru stabil, contract pe perioadă nelimitată, oportunități de dezvoltare profesională și personală, salariu atractiv și beneficii competitive, pachet social complet, program de lucru: luni-vineri, 8:00-17:00.

Procesul de depunere a candidaturii

Candidații interesați sunt invitați să-și trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru