Publicat Recent

Dispatcher (Step Deck /Flatbed)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Dispatcher cu experiență pentru piața SUA dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Experiența este un avantaj;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Program de lucru de luni până vineri (15:00-00:00).

Responsabilități:

  • Coordonarea cu șoferii și cu brokerii;
  • Monitorizarea rutelor de transport ale șoferilor;
  • Rezolvarea problemelor neașteptate și sprijinirea șoferilor cu informațiile necesare.

Beneficii:

  • Salariu competitiv + Bonusuri bazate pe performanța ta;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

Candidații interesați rog să transmită CV-ul la adresa electronică: 1route.cv@gmail.com
sau dacă preferați să ne sunați, suntem disponibili la numărul de telefon:0 (69) 782634

Despre

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte