Publicat Recent

Consultant în Asigurări

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

Studii superioare complete sau incomplete.
Abilități de comunicare și coordonare.
Cunoașterea limbii române și ruse este obligatorie.
Responsabil/ă, Pozitiv/ă, Sociabil/ă.

Condiții de muncă:

  • Mediu de lucru plăcut și modern.
  • Salariu atractiv și pachet social.
  • Suport și instruire.
  • Orele de lucru: 08:00 - 17:00.

Responsabilități:

  • Identificarea activă a noilor clienți și dezvoltarea unei relații de durată cu aceștia;
  • Acordarea de asistență și consultanță clienților.

Despre companie

Companie “Moldavian Auto Test” de 19 ani, este lider pe piața serviciilor de testare tehnică atât pentru autoturisme, cât și pentru camioane, precum și pentru remorci și motociclete. De asemenea, oferim o gamă largă de servicii de asigurare și înmatriculare a vehiculelor. “Moldavian Auto Test” este calitate, profesionalism și suguranța pentru fiecare dintre clienții noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Sergiu Radautanu, 1