Publicat Ieri

Operator internet magazin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Compania WECANSYS SRL este în căutarea unei Domnișoare/Doamne în calitate de Operator Vânzări pentru magazin online.

Dacă ești pasionată de vânzări, ai abilități excelente de comunicare și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, te invităm să aplici.

Responsabilități:

  • Gestionarea și actualizarea bazei de date cu produsele disponibile pe site
  • Oferirea de suport clienților prin intermediul telefonului, email-ului și chat-ului online
  • Procesarea comenzilor și urmărirea livrărilor

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor online sau într-un call center
  • Cunoștințe bune de operare PC și utilizare a platformelor de e-commerce
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Oportunități de dezvoltare profesională
Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adresa de e-mail: wecansyssrl@gmail.com sau să apelezi la numărul de telefon: +[vezi telefon]37379933391 / +[vezi telefon]373078000733
Ne aflam pe strada Columna,174.
Trimite CV

Despre companie

Compania WECANSYS SRL este o companie care prestează Servicii de găzduire WPS și Instalează Sistemul VIDEO , ALARM , INCENDIU și SKUD . Pe piață această companie a apărut pe data de 02.08.2018 și este în continuă dezvoltare pînă în ziua de azi .

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Columna 174