Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Codru

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție

Gradinița Micul Erudit dorește să își extindă echipa cu un Educator pentru filiala noastră din Botanica, Chișinău, un profesionist dedicat, care iubește copiii și este pasionat de educația timpurie. Candidatul ideal va lucra full-time, fiind responsabil de crearea și implementarea programelor educaționale care să stimuleze dezvoltarea fizică, emoțională și intelectuală a copiilor.

Cerințe

  • Experiență de cel puțin 2-5 ani în domeniu
  • Studii de nivel profesional tehnic sau superioare
  • Fluență în limba română
  • Pasiune pentru munca cu copiii și capacitatea de a crea un mediu pozitiv și stimulativ pentru ei
  • Abilități excelente de comunicare și organizare
  • Familiarizare cu tehnici pedagogice moderne

Responsabilități

  • Planificarea, pregătirea și realizarea activităților educaționale zilnice
  • Monitorizarea și raportarea dezvoltării fiecărui copil
  • Păstrarea unui mediu sigur, curat și stimulant pentru copii
  • Colaborarea cu echipa și părinți pentru a susține nevoile copilului

Oferta noastră

Oferim un salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență, într-un mediu de lucru prietenos și de susținere continuă a dezvoltării profesionale. Asiguram materiale didactice si jucarii, pentru ca munca sa fie cat mai eficienta cu putinta. De asemenea, oferim ocazional bonusuri în funcție de performanță.

Proces de depunere a candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Gradinita-cresa

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Codru, str.Gohberg 1/1