Publicat Recent

Asistent pentru scoala

Informații de bază

Salariu:
5 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Cautăm Însoțitor pentru scoala.

Despre copil: Clasa 1, liceu din sectorul Sculeni, orar de la 8:15-12:15, luni - vineri.

Responsabilități:

  • Sa însoțească fetita autista in clasa 1, instruire se ofera. Copilul vorbește în propoziții, poate tine dialoguri scurte.
  • Abilitatile de autodeservire sunt dezvoltate conform virstei. Copilul stie să citească, scrie.

Cerințe:

  • Sa faciliteze interacțiunea dintre profesor/ copii in clasa
  • Managementul comportamentului.
  • Dezvoltarea abilităților de independență in clasa.

Detalii la nr: [vezi telefon]079800153

Despre

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni, str. Calea Iesilor