Publicat Ieri

Operator vinzari la distante

Informații de bază

Salariu:
de la 600 USD
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe pentru post:

  • Experiență de lucru ca manager de vânzări sau operator de call center (avantaj), acceptăm și candidați fără experiență;
  • Cunoștințe solide de utilizare a PC-ului, internet stabil, cască cu microfon și un spațiu de lucru liniștit;
  • Abilități excelente de comunicare fără defecte de vorbire evidente;
  • Limba: română (fluent nivel conversațional).

Oferim:

  • Program flexibil: ture de zi și seară, posibilitatea de a combina;
  • Salariu: procent din vânzări + bonusuri. Salariul mediu al unui operator variază între 600$ și 1300$ fără limită superioară;
  • Munca la distanță;
  • Instruire profesională plătită de companie;
  • Colectiv prietenos și motivant.
  • Cerințe pentru post:

Responsabilități:

  • Prezentarea produsului;
  • Vânzări active;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Menținerea unui nivel ridicat de servicii și satisfacție a clienților.

Alăturați-vă echipei "AlfaCall" și dezvoltați-vă cariera împreună cu noi! Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email taya.hr@alfacall.pro. Pentru un răspuns rapid, vă rugăm să ne scrieți pe Telegram: @HR@Teya sau sunati [vezi telefon]060628197

Despre companie

AlfaCall - un centru de apeluri de outsourcing de nivel internațional în Europa. Misiunea noastră este de a oferi servicii eficiente și profesionale pentru clienți, ajutându-i să-și atingă obiectivele și nevoile.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte