Publicat Recent

Constructor-montator de structuri metalice

Informații de bază

Salariu:
de la 1 500 EUR
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
București, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Pasaport UE (oferim asistenta obtinere documente), disponibilitate deplasari strainatate 2-4 saptamani

Condiții de muncă:

  • Conditii de munca santier constructii metalice

Responsabilități:

  • Asigura, impreuna cu echipa, montarea rezervoarelor de mari dimensiuni produse de angajator la locatia clientilor

Despre companie

Caracteristic companiilor cu un real succes pe pietele internationale, bazate pe un sistem de management strategic si extrem de sustenabil, ce este clar evidentiat prin calitatea produselor, implicit a consultantei si serviciilor aferente acestora, HIGHBERG SOLUTION, companie cu capital privat, integral romanesc, si experienta de minim 10 ani in productia de rezervoare pentru stocare lichide si pulberi, a devenit un important jucator in Europa si Orientul Mijlociu atat in proiecte din domeniul public cat si privat.

Rezervoarele produse de compania noastra, proiectate si calculate (din punct de vedere structural de catre specialistii Departamentului Proiectare Structurala) pentru a putea fi utilizate la parametri optimi in orice locatie sau mediu, pot fi configurate in baza tuturor standardelor de calitate, respectand cele mai stricte criterii de proiectare, productie si montaj la nivel international: FM Approved, NFPA, VdS, WRAS, ISO9001, ISO14001 si ISO18001 etc.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte