Publicat Recent

Barman, bucatar, ajutor de bucatar

Informații de bază

Salariu:
de la 3 000 RON
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Brașov, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Absolvent de studii medii;
  • Experiență anterioară în serviciul clienților pentru poziția de barman și experiența practică de lucru în bucătărie pentru poziția de bucătar și ajutor de bucătar;
  • Excelente abilități de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Cunoașterea limbilor străine constituie un avantaj;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture și program full-time. turele fiind de 5 zile munca si doua liber

Responsabilitățile candidatului:

  • Preparare a băuturilor și servirea clienților cu profesionalism și amabilitate pentru poziția de barman;
  • Preparare a felurilor de mâncare conform rețetarului, respectând standardele company-ului pentru poziția de bucătar și ajutor de buccatar;
  • Colaborarea eficientă cu colegii pentru asigurarea unui serviciu impecabil.

Oferta companiei:

  • Oferta de salarizare: suma de la 3000 RON;
  • Oportunitatea de promovare și dezvoltare a carierei;
  • Training inclus de dezvoltare personală și profesională;
  • Mediu de lucru plăcut și format dintr-o echipă tânără și dinamică.
  • 2 mese pe zi
  • Cazare
  • Tips

Procesul de depunere a candidaturii:

Ești gata să faci parte din echipa ArtegianalebyHVA? Te invităm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Brasov, Strada Mureșenilor 27 Brașov 500152