Publicat Recent

Agent Vinzari

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău, Cimișlia, Ciocana, Durlești

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile tale vor include:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări;
  • Planificarea și coordonarea activităților;
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi.
Cerințe:
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a motiva colegii;
Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și pachet salarial competitiv. Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă descriere despre cum crezi că poți contribui la succesul nostru la adresa de email palaceconstruct.md@gmail.com

Despre companie

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Lunca Bicului 31/c