Publicat Ieri

Manager de vinzari

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău, Cimișlia, Ciocana, Durlești

Descrierea poziției vacante

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Suntem în continuă dezvoltare și fără oameni talentați și îndrăgostiți de meseria lor nu putem face asta.
Mai avem nevoie de un Manager de vinzari, care să ne ajute să dezvoltăm noi parteneriate de lungă durată.

Cerințe:

  • Să ai abilități bune de comunicare și negociere;
  • Să ai răbdare și să fii organizat;
  • Să ai experiență într-un domeniu similar;
  • Să ai abilități digitale (minime);

Responsabilități:

  • Să contactezi clienții companiei și potențialii clienți (e-mail, telefon);
  • Să faci oferte și să închei contracte;
  • Vei concepe, redacta documente, prezentări și rapoarte.

Oferim:

  • Asigurăm cursuri.
  • Salariu fix +procentaj din vînzările realizate. Suma finală depinde de abilitățile individuale și rezultatele obținute.
  • Sisteme de bonusare suplimentare.
  • Posibilitatea de a crește rapid în carieră.

Ce trebuie să știi e că  oamenii care formează echipa noastră sunt  binevoitori, empatici, au experiență faină, cunosc multe lucruri din domeniul în care lucrează și vor face share cu tine la tot ce știu și ce o să-ți fie util. Facem tot posibilul să avem un mediu sănătos de lucru și să primim plăcere de la job. Punem accent pe sensul muncii și pe echilibru între viața personală și cea profesională.
Trimite CV-ul la adresa de email palaceconstruct.md@gmail.com

Despre companie

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Lunca Bicului 31/c