Publicat Recent

Mecanic auto

Informații de bază

Salariu:
2 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botoșani, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Să dețină cunoștințe solide în domeniul reparațiilor auto;
  • Să aibă minimum 2-5 ani de experiență practică în domeniul mecanicii auto;
  • Să fie capabil să diagnosticheze și să repare probleme mecanice și electrice;
  • Să fie organizat, punctual și capabil să lucreze bine într-o echipă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea diagnosticării și reparațiilor auto;
  • Asigurarea calității muncii efectuate;
  • Respectarea procedurilor de siguranță la locul de muncă;
  • Servirea clienților cu profesionalism și respect;

Oferim:

Cazare gratuira persoanelor ce nu sunt din Botosani,Romania

[vezi telefon]0753.950.835 (Whatsapp)

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, BOTOSANI, str Armanului 3