Publicat Recent

Inginer proiectant sisteme HVAC

Informații de bază

Salariu:
de la 800 USD
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
În străinătate, Israel

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Abilități în utilizarea Revit și AutoCad;
  • Experiență în proiectarea și implementarea sistemelor de instalații sanitare și de ventilație pentru clădiri rezidențiale și industriale.
  • Abilitatea de a lucra cu BIM 360 va fi un plus
  • Nivelul de engleză B1 (intermediar) și peste va fi un avantaj.
  • Cunoașterea limbii ruse sau engleze la un nivel de conversație sigur este OBLIGATORIE

Condiții de muncă:

  • Lucru de la distanță;
  • Muncă cu normă întreagă pentru o perioadă lungă de timp;
  • 5/2, 9 ore pe zi;
  • Salariu stabil și platit la timp;
  • Asistență în fiecare etapă de lucru;
  • Cursuri gratuite de limba engleza.

Responsabilități:

  • Elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de încălzire, ventilare, climatizare, rețele termice, instalații de alimentare cu gaze;
  • Efectuarea calculelor termotehnice, hidraulice și aerodinamice;
  • Comunicarea cu liderul echipei și clientul;
  • Raportare zilnică.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul în engleză sau rusă sau să ne contactați în orice mod convenabil.

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la JOT Solutions, partenerul dvs. principal în servicii de management de proiect pentru industria construcțiilor. La JOT Solutions, suntem specializați în furnizarea de soluții complete de management de proiect, adaptate pentru a răspunde nevoilor unice ale fiecărei eforturi de construcție. Echipa noastră colaborează îndeaproape cu specialiști cu înaltă calificare din medii diverse în design, aducând laolaltă o bogată experiență și experiență din întreaga lume.

Ca o companie lider de management de proiect, ne angajăm să asigurăm execuția cu succes a proiectelor de construcții de toate amplorile și complexitățile. Fie că este vorba de supravegherea planificării și programarea unei noi dezvoltări, de coordonarea eforturilor echipelor interdisciplinare sau de gestionarea eficientă a bugetelor și resurselor, JOT Solutions este dedicată furnizării de rezultate care depășesc așteptările.

Ceea ce ne diferențiază este dedicarea noastră neclintită față de excelență, atenția la detalii și o abordare proactivă a rezolvării problemelor. Folosind cele mai recente tehnologii și cele mai bune practici din industrie, eficientizăm procesele, minimizăm riscurile și optimizăm rezultatele pentru clienții noștri.

Atunci când faceți partener cu JOT Solutions, obțineți acces la o echipă de profesioniști pasionați de stimularea inovației și furnizarea de valoare în fiecare etapă a ciclului de viață al proiectului. De la concept până la finalizare, ne angajăm să obținem succesul împreună.

Descoperiți diferența pe care JOT Solutions o poate face pentru următorul dvs. proiect de construcție. Lasă-ne să transformăm viziunea ta în realitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?