Publicat azi

Instalator supraveghere video

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Pentru magazinul nostru ipcamere.md specializat în comercializarea sistemelor de supraveghere video, avem nevoie de un Instalator de supraveghere video responsabil și cu mîini de ,,aur,,.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în domeniul respectiv nu este obligatoriu dar constituie un avantaj;
  • Amabilitate
  • Acuratețe
  • Păstrarea curățeniei la locul de muncă
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a se adapta la un mediu în continuă schimbare;
  • Permis de conducere categoria B (constituie avantaj)
  • Deținerea automobilului personal cu care ar putea să se deplaseze în scopuri de lucru (constituie avantaj dar nu este obligatoriu). Se va achita uzura+combustibil în cazul deplasării cu automobilul propriu

Responsabilitățile candidatului:

  • Proiectarea amplasării camerelor de supraveghere video conform necesității clienților
  • Trasarea cablajului necesar pentru conectarea camerelor
  • Programarea și setarea tuturor funcțiilor inteligente a camerelor
  • setarea în telefonul clientului și instruirea în utilizarea aplicației.

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu un salariu atractiv, începând de la 10 000 MDL (depinde de volumul de lucru efectuat). Oferim, de asemenea, instruire și suport pe tot parcursul colaborării, oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și entuziastă, care își propune să ofere servicii de calitate superioară clienților noștri.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Moșilor 38