Publicat Recent

Key Account Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Unrelated Tech SRL, o companie inovatoare în domeniul tehnologiei, caută un Manager de Contracte dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de negocierea și gestionarea colaborărilor cu parteneri din diverse domenii, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea persoanelor juridice, cum ar fi magazine și agenții de turism, pentru a iniția colaborări;
  • Negocierea termenilor și condițiilor contractelor pentru a asigura parteneriate benefice;
  • Gestionarea și menținerea relațiilor cu partenerii existenți și potențiali;
  • Monitorizarea și evaluarea performanței contractelor și colaborărilor;
  • Elaborarea și revizuirea documentelor contractuale, asigurând conformitatea cu politicile și reglementările companiei;
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura implementarea eficientă a contractelor;
  • Raportarea periodică a progresului și rezultatelor către management.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în negocierea și gestionarea contractelor, preferabil în domeniul retail sau turism;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
  • Cunoștințe solide de limba engleză (cunoașterea altor limbi străine reprezintă un avantaj);
  • Competențe în utilizarea pachetului Microsoft Office și a altor instrumente de gestionare a datelor.

Oferim:

  • Birou modern in centrul orasului Bălți;
  • Abonament lunar pentru transportul public;
  • Training platit;
  • Un mediu de lucru dinamic și profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Pachet salarial atractiv și beneficii competitive;
  • Abonament lunar pentru transport public oferit de companie;
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și succesul unei companii inovatoare.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul Unrelated Tech SRL, te rugăm să trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa: hr@unrelated.md

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte