Publicat Ieri

Chelner

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini
    simultan
  • Cunoștințe despre igiena alimentară și siguranța în bucătărie
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri
    și sărbători
  • Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă obligatoriu, engleza reprezintă
    un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Salutarea și însoțirea oaspeților la masă
  • Preluarea comenzilor și servirea clienților într-un mod prietenos și eficient.
  • Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți, printr-un serviciu de
    înaltă calitate.
  • Menținerea curățeniei în zona de servire și aranjarea meselor.
  • Consilierea clienților în alegerea băuturilor și oferirea de recomandări
  • Servirea de mâncare și băuturi
  • Servirea meselor și curățarea după oaspeți
  • Procesarea plăților și menținerea ordinii în sală

Noi oferim:

  • Mediu de lucru dinamic și plăcut
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și colaborativă
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională pe termen lung.
  • Suport și mentorat din partea personalului cu experiență

Rugăm candidații interesați să trimită CV-ul la adresa bestgastroteam.yammy@gmail.com sau să sune la [vezi telefon]069565055

Abilități cheie
Etica în muncă Comunicare Adaptabilitate Creativitate Leadership

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Team - building

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Liviu Deleanu