Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Îți place să înveți ceva nou și să explorezi lumea realității virtuale? Atunci te așteptăm!

Un nou proiect modern caută Operatori care să se alăture echipei sale!

Responsabilitati:

  • Lucrul cu tablete și echipamente VR;
  • Lucru cu clienții;

Cerințe:

  • Experiența în lucru cu tehnica reprezinta un avantaj (dar nu este obligatorie);
  • Cunoașterea limbilor rusă și română la nivel de comunicare;
  • PC la nivel de utilizator.
  • Abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa;
  • Dorința de a învăța ceva nou.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu fix ​​(in baza interviului);
  • Instruire;
  • Program in ture de la 10:00 pana la 21:00;
  • Echipa prietenoasa;

Info: [vezi telefon]068112131

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte