Publicat Recent

Bucatar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Opera Kids caută un Bucătar cu experiență de 2-5 ani pentru a se alătura echipei noastre. Aceasta este o oportunitate excelentă de a lucra într-o instituție respectată în domeniul nostru, cu oportunități ample de creștere.

Descrierea postului:

Ca Bucătar, vei fi responsabil pentru pregătirea și gătitul mâncării delicioase pentru copiii care frecventează opera noastră. Poziția necesită abilități solide în bucătărie, cu accent pe siguranța și igiena alimentelor.

Cerințe Principale:

  • Experiență de minimum 2 ani într-o poziție similară.
  • Abilități dovedite în pregătirea și gătirea mâncării.
  • Cunoștința siguranței și igienei alimentelor.
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități Principale:

  • Pregătirea mâncării conform cu planul de meniu,
  • Mentinerea curățeniei în bucătărie conform cu reglementările de igienă,
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență pozitivă pentru copii.

Oferta Opera Kids:

Oferim un mediu de lucru stimulativ cu o echipă prietenoasă și un salariu competitiv, negociabil pe baza experienței. Ai opțiunea de a alege între programul full-time sau part-time. Locația postului este in Chișinău, sculenii.

Cum să aplici:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu viitorul Bucătar al Opera Kids!

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni, Calea Iesilor 73