Publicat Ieri

Șofer transport mărfuri

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania noastră, Happy HR, este în căutarea unui șofer de transport mărfuri dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal ar trebui să fie responsabil, organizat și dispus să lucreze full-time.

Cerințele față de candidat:

  • Permis de conducere categoria B, C;
  • Experiență ca șofer de transport mărfuri;
  • Abilități de operare a unui sistem GPS;
  • Capacitate bună de organizare și respectarea programului de lucru;
  • Orientat spre rezultate și muncă în echipă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Transportul și livrarea mărfurilor în siguranță și la timp;
  • Pregătirea documentelor pentru încărcare și descărcare;
  • Mentenanța camionului și asigurarea că acesta este mereu în condiții bune de funcționare;
  • Comunicarea eficientă și profesională cu clienții.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru dinamic, un salariu competitiv negociabil, precum și șansa de a face parte dintr-o echipă energică și profesionistă. Compania noastră se mândrește cu o cultură de lucru care susține dezvoltarea personală și profesională a angajaților.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să aplicați pentru acest rol prin trimiterea CV-ului dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Comunicare Etica în muncă Toleranță
Trimite CV

Beneficii

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Uniformă

Călătorii

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte