Publicat Recent

Consultant cu limba: Italiana, Germana, Franceza, Spaniola, Engleza sau Portugheza

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor.
  • Identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare- Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit.
  • Inregistrarea interactiunii cu clientul.

Beneficii:

  • Bonusuri de performanta cu beneficii financiare si non financiare pentru angajatii nostrii.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati.
  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore).

Cautam colegi care sa fie punctuali si seriosi, sa manifeste spirit de echipa si sa lucreze eficient in conditii de stres.

Crezi ca descrierea ti se potriveste? Stii sa utilizezi un PC?

Atunci te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Despre companie

Computer Generated Solutions ( CGS ) este o companie americana, unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii de outsourcing , companie listata in primele 15 cele mai bune de acest tip din lume.

Te vei alatura unei echipe entuziaste si dinamice ce te va ajuta la dezvoltarea carierei de succes, intr-un mediu atractiv de lucru.

Vei participa la sesiuni de formare si traininguri intensive pentru a iti imbunatati cunostintele si pentru a putea sa iti indeplinesti sarcinile.

Learn more about our Privacy Policy for the purpose of GDPR by clicking the link:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte