Publicat Ieri

Administrator salon de masaj

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților cu o atitudine caldă și îndrumarea lor în timpul vizitei la Studioul MEVITA_masaj;
  • Promovarea ședințelor de masaj și informarea clienților despre ofertele și pachetele disponibile;
  • Întocmirea și înregistrarea programărilor în sistemul CRM;
  • Gestionarea eficientă a comenzilor și a încasărilor;
  • Rezolvarea promptă și discretă a problemelor sau reclamațiilor clienților;
  • Coordonarea deschiderii și închiderii studioului, menținând un mediu
    ordonat și confortabil pentru clienți.
  • Persoană dinamică, pozitivă, cu abilități de organizare;
  • Capacitate de lucru în echipă și abilități excelente de comunicare;
  • Responsabilitate, corectitudine și punctualitate;
  • Abilitate de a învăța lucruri noi și de a oferi un serviciu de înaltă calitate;
  • Studii medii/superioare (experiență în vânzări reprezintă un avantaj);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza reprezintă un avantaj;
  • Disponibilitatea de a lucra de la 9.00 la 21.00, 2/2
  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului.

Ce oferim:

  • Angajare oficială și pachet social;
  • Salariu motivant (fix + %);• Oportunitatea de a activa într-un mediu plăcut și relaxant, cu posibilități de promovare în cadrul companiei.
  • Reducere la toate serviciile studioului MEVITA_masaj

Dacă te regăsești în acest rol și ai abilitățile necesare, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău, însoțit de o scurtă prezentare, la adresa de email: info.mevitamasaj@gmail.com

sau să ne contactezi la numărul de telefon: [vezi telefon]060488844.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul continuu al Studioului MEVITA_masaj

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, bd. Renașterii Naționale 10