Publicat Ieri

Director de departament

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui lider dinamic și inspirat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Director Departament. Candidatul ideal va fi un lider experimentat și inspirat, capabil să conducă și să gestioneze operațiunile noastre într-un mediu dinamic și competitiv.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de vârf, recunoscută pentru excelență și inovație în domeniul ingineriei;
  • Pachet salarial competitiv și pachet social;
  • Colectiv profesionist și tânăr;
  • Fructe pentru energie!
  • Ceai / cafea / snacksuri;
  • Activități sportive organizate de companie;
  • Daruri pentru diferite ocazii;
  • Călătorii;
  • Reduceri la produsele / serviciile companiei;
  • Deplasări de serviciu;
  • Acces la biblioteca companiei și alte resurse de studiu;
  • Team – building;
  • Traininguri/ acoperire costuri certificări profesionale;
  • Regim de muncă: de la 8:30-18:00.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de creștere a afacerii în concordanță cu obiectivele noastre pe termen lung;
  • Supervizarea și coordonarea tuturor aspectelor operaționale ale companiei;
  • Crearea și menținerea unui mediu de lucru productiv și plăcut;
  • Identificarea și gestionarea riscurilor potențiale pentru afacere și luarea de decizii strategice;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de conducere pentru a asigura implementarea eficientă a obiectivelor și a inițiativelor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară;
  • Experiență solidă în dezvoltarea și implementarea strategiilor de afaceri;
  • Aptitudini puternice de analiză și luare de decizii, responsabiliate;
  • Abilități demonstrate de lider și comunicare, cu capacitatea de a motiva și de a influența echipele;
  • Abilități excelente de planificare și gestionare a timpului, cu capacitatea de a prioritiza sarcinile în mod eficient;
  • Studii superioare în domeniul afacerilor, ingineriei sau o disciplină relevantă.

Persoanele interesate pot aplica CV-ul la adresa: hr@comsales.md, cu indicarea postului în titlul scrisorii.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Abilități cheie
Etica în muncă Leadership Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Gândire critică Adaptabilitate Managementul proiectelor Limbi străine Management Analiza datelor Abilități interpersonale
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Team - building

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

COMSALES GRUP este o companie fondată în anul 2006, a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale precum și a dispozitivelor industriale de cântărire.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Meșterul Manole 5A