Publicat Ieri

Contabil Casier

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Companie care comercializeaza utilaje pentru producția de mobilă, mașini pentru prelucrarea lemnului, vopsele și lacuri, sisteme adezive.

Responsabilități:

  • Gestionarea operațiunilor zilnice de casierie și contabilitate
  • Întocmirea și verificarea documentelor financiare (facturi, chitanțe, extrase de cont)
  • Înregistrarea și monitorizarea tranzacțiilor financiare în sistemul contabil
  • Pregătirea rapoartelor financiare periodice
  • Gestionarea registrului de casă și a documentelor aferente
  • Colaborarea cu echipa financiară pentru închiderea lunară și anuală a conturilor
  • Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și financiar-contabile

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic
  • Experiență anterioară va prezenta avantaj
  • Abilități de lucru cu programe de Contabilitate ar prezenta avantaj (1C)
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu termene limită stricte

Oferim:

  • Grafic de lucru: Luni - Vineri 08:30 - 17:30, Sâmbătă (o dată la două săptămâni) 9:00 - 13:00
  • Salariu: 10 000 lei net, cu creștere la 12 000 lei după perioada de probă
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continua

Cei interesați pot să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv30@search4staff.com  ;  Pentru detalii: [vezi telefon]060 422 844

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Abilități cheie
Excel Analiza datelor

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte