Publicat Ieri

Manager de Vânzări și Relații cu Clienții

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități Principale:

  • Procesarea și gestionarea comenzilor online, asigurând o împachetare și livrare promptă și eficientă.
  • Oferirea de consultanță clienților privind asortimentul nostru variat de bijuterii și asistență în stilizare pentru crearea de imagini distincte.
  • Menținerea unei relații excelente cu clienții, garantând un nivel înalt de satisfacție și fidelizare.
  • Gestionarea eficientă a stocurilor și a inventarului, inclusiv actualizări regulate ale disponibilității produselor.
  • Crearea unei experiențe atrăgătoare în magazin și la standurile de prezentare, îmbunătățind vizibilitatea și accesibilitatea produselor.
  • Reprezentarea brandului la târguri, expoziții și alte evenimente relevante, cu scopul de a atrage noi clienți și parteneri.

Cerințe:

  • Fluență în limbile română și engleză.
  • Experiență anterioară în vânzări și relații cu clienții, preferabil în industria de lux sau bijuterii.
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a reprezenta brandul cu profesionalism și pasiune.

Ce Oferim:

  • Angajare oficială.
  • Salariu fix 8000 MDL +% din vânzări
  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand de renume internațional.
  • Un mediu de lucru dinamic și sprijin pentru dezvoltarea profesională.
  • Posibilitatea de a contribui direct la creșterea și succesul brandului.
  • Program de lucru în birou de la 11:00 la 19:00, de luni până vineri, cu posibilitatea de participare la evenimente în afara acestor ore.

Cum să Aplici:

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email job.consultinglab@gmail.com, explicând de ce ești candidatul ideal pentru acest post.

Alătură-te echipei Pearl Code și ajută-ne să strălucim împreună pe piața internațională de bijuterii!

Despre Companie:

Favebook & Instagram: @pearlcode.co

Pearl Code primul brand din Moldova care producere bijuterii din perle naturale. Pearl Code este un brand internațional de bijuterii, cunoscut pentru calitatea și eleganța produselor sale. În plină expansiune, suntem în căutarea unui nou coleg care să adere la valorile noastre, să promoveze activ brandul și să îmbunătățească în continuare experiența clienților noștri.

Abilități cheie
Învățare continuă Soluționarea problemelor Empatie Etica în muncă Adaptabilitate Comunicare Creativitate Time Management Reziliență Lucru în echipa Gândire critică Simț estetic

Beneficii

Mobil

Cărți de vizită

Traininguri

Despre companie

Suntem inovatori în domeniul serviciilor HR online din Republica Moldova, oferindu-ți acces la soluții complete și eficiente pentru gestionarea resurselor umane la doar un click distanță. Ne-am adaptat cu ușurință noilor condiții și am adus beneficii considerabile pentru companiile din Moldova.

Cu noi, poți accesa o gamă variată de servicii HR esențiale.

Totul este disponibil online, la un click distanță! Contactează-ne astăzi și descoperă cum putem să-ți transformăm operațiunile HR într-un proces eficient și modern!

Acesează site-ul https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: În căutarea unui candidat de excepție!

Vreau pe cineva proactiv, un adevărat profesionist care depășește orice așteptare.

Candidatul ideal aduce un CV impecabil și este pregătit pentru interviu, evidențiindu-și atenția la detalii.

Aștept pe cineva care știe cum să localizeze rapid adresa noastră pe Google Maps, care comunică deschis dacă nu poate ajunge la interviu și care are o motivare clară pentru a se alătura echipei noastre. Cunoscător al detaliilor despre compania la care aplică, acest candidat vine la interviu cu notițe și conștientizează valoarea sa pe piața muncii.

Imi doresc un candidat conștient de propriile abilități, deschis la feedback constructiv și apreciază fiecare oportunitate de învățare.

Înțelege că timpul acordat este prețios și valorează fiecare interacțiune.

Vreau o poză autentică, fără artificii sau distorsiuni, care să reflecte realitatea.

Un candidat cu cultură, educație și inteligență, gata să aducă o contribuție semnificativă echipei noastre.

Nu suntem disperați, suntem dornici să vedem schimbarea!

Tu, HR, ce fel de candidat visezi să aduci în echipa ta de succes?

Dragă candidat, te regăsești în aceste cerințe, aștept cu nerăbdare să te cunosc!

Instagram: https://instagram.com/este_delucru?igshid=MmVlMjlkMTBhMg==

Site: https://www.hr-consultinglab.com/

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru