Publicat Ieri

Уборщица - посудомойка

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Sunteti in cautare de un loc de munca stabil si de perspectiva? Veniti sa faceti parte din echipa noastră! Oferta de angajare adresata de compania Coffee Like pentru postul de Уборщица - посудомойка, un job full-time, care nu necesita experienta anterioara. Locatia: Chisinau, Vadul lui Voda. Salariul negociabil.

Descriere a postului vacant:

Candidatul selectat va fi responsabil de menținerea igienei și curățeniei în restaurant, precum și spălarea veslei și pregătirea spațiului de lucru pentru bucatari.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate, punctualitate și abilități de lucru în echipă.
  • Integritate personală și respect pentru regulile de igiena.
  • Capacitatea de a lucra in ritm rapid, concentrându-se pe calitate.

Responsabilități:

  • Mentenanta igienei locului de munca.
  • Supravegherea si curatarea echipamentelor de bucatarie.
  • Depozitarea corectă a produselor și materialelor, conform regulilor companiei.

Oferta companiei:

Noi oferim un mediu de lucru plăcut, premii de performanță, posibilități de promovare și formare profesională continuă. Pentru noi, fiecare membru al echipei contează, fiind remunerat corect și având parte de beneficii atractive.

Procesul de depunere a candidaturii:

Așteptăm cu nerăbdare să ne trimiteti CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. In cazul în care corespundeți cerințelor de mai sus și doriți să faceți parte din echipa noastră, nu ezitați să depuneți o cerere.

Spor la aplicare!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Vadul lui Vodă, Вадул луй Водэ