Publicat Recent

Consultant relații cu clienții (Ghid al pacientului)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

De peste 10 ani, Centrul Stomatologic Dentus•Dentino se dedicată transformării

zâmbetelor pacientilor din Moldova, din România si din alte țari. Echipa noastră de

profesionisti utilizeazã cele mai moderne echipamente si implementează inovatii de ultimă

generatie pentru a oferi o gama largã de servicii stomatologice: terapie, chirurgie,

implantologie, proteticã si esteticã.

Cei peste 30.000 de pacienti tratati de catre noi, ne apreciazã pentru profesionalism, calitate si

inovatiile cele mai performante care le folosim noi.

Clinica Dentus Dentino are o echipa mare, inclusiv in marketing, vinzari. suport pacienti, s.a. și in

continuare continuăm să ne extindem.

Invităm colegi ambitiosi, responsabili si pro activi in echipa noastra.

 Responsabilitati:

  • Asistã pacientii in cadrul primei vizite la medic;
  • Oferà informatii despre planul de tratament si întreg pachetul de servicii;
  • Programeazà pacientii la medicul specialist in baza planului de tratament intocmit la distantã:
  • Monitorizeazã starea pacientilor în baza de date si li contacteazã periodic pentru a le aduce la cunostintã diverse oferte si promotii;
  • Asigurã introducerea, verificarea si actualizarea rapidã/exactá a informatiei in baza de date;
  • Receptioneazà sugestille de îmbuntâtire, comentarile si reclamatiile pacientilor cu multă atentie si le transmite administratiei:

Cerinte:

  • Cunoasterea limbilor: Romana, Rusà si Engleza:
  • Spirit de echipà si atitudine pozitiva;
  • Capacități excelente de organizare si planificare;
  • Abilităti de comunicare în scris si oral;
  • Experienta într-un domeniu similar constituie un avantai:

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Program de instruire si suport continuu;
  • Echipa de oameni deschisi, peste 80+ de angajati pasionati si orientati spre rezultat;
  • Tratamente dentare la preturi speciale pentru angajati;
  • Atentie/mic prezent cu ocazia zilei de nastere;
  • Stabilitate intr-o companie ce activează mai mult de 10 ani pe piața Moldovei;
  • Instruim candidații fară experiență;
  • Mediu de lucru placut și modern;
  • Program de muncă: Luni – Vineri (9.00 – 18.00)

Dacà simti cà acest rol este pentru tine, aplicà ACUM.

Expediaza CV-ul la adresa de e-mail resource.pnt@gmail.com

Chisināu, str. Gheorghe Asachi, 4

Trimite CV

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Decebal