Publicat Ieri

Antrenor de înot pentru copii

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Descrierea Postului:

Lotus Water Energy își mărește echipa și caută un antrenor de înot dedicat și energic pentru grupul nostru de copii. Acest post este ideal pentru cei care iubesc să lucreze cu copii și să le împărtășească pasiunea pentru înot.

Cerințele față de candidat:

  • Canditatul ideal trebuie să aibă o experiență de lucru de minim 2 ani în domeniu sau ca student la specializările relevante.
  • Abilități excelente de comunicare și lucrul cu copii.
  • Certificat valid de antrenor / salvamar este un plus.
  • Trebuie să fie punctual, responsabil și capabil să lucreze în mod independent.
  • Disponibilitatea pentru un program flexibil este esențială.

Responsabilitățile:

  • Să pregătească și să conducă sesiuni de antrenament pentru grupul de copii.
  • Să asigure o atmosferă sigură și încurajatoare în timpul orelor de antrenament.
  • Să monitorizeze progresul fiecărui copil și să comunice în mod regulat cu părinții acestora.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru prietenos și plăcut, cu un colectiv de profesioniști și consacrare mare față de siguranță și confort. Poziția este remunerată cu un salariu competitiv de la 10000 MDL.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te alături echipei noastre? Te invitam să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre

Căutăm antrenor de înot pentru echipa

1.Dezvoltare profesională: Susținem formarea și dezvoltarea angajaților noștri, oferind cursuri de perfecționare și participare la seminarii.

2.Echipă prietenoasă: Vei lucra într-o echipă de colegi care apreciază ideile și inițiativele fiecăruia.

3. Program flexibil: Oferim un program convenabil pentru a-ți putea combina munca cu viața personală.

4. Echipament modern: Dispunem de toate resursele necesare pentru a lucra confortabil și eficient.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresele postului vacant:
Chișinău, Râșcani, str. Studentilor 9/23
Chișinău, Ciocana, str. Sadoveanu 17