Publicat Recent

Asistent Personal

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil;
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide;
  • Atitudine pozitivă și prietenoasă;
  • Iubitor de animale și experiență anterioară în îngrijirea câinilor reprezintă un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru flexibil, în funcție de necesitățile zilnice;
  • Mediu de lucru plăcut și suportiv;
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare, în funcție de performanță. (salariu start între 15K și 20K)

Responsabilități:

  • Livrarea și ridicarea documentelor de la diverse locații;
  • Efectuarea cumpărăturilor pentru casă, inclusiv achiziționarea de alimente și alte bunuri necesare;
  • Plimbarea câinelui zilnic și asigurarea îngrijirii acestuia;
  • Gestionarea sarcinilor administrative și organizatorice, cum ar fi programări și coordonarea întâlnirilor;
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu angajatorul pentru a asigura realizarea promptă a tuturor sarcinilor.
Trimite CV

Despre companie

No much to say, risk or die.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte