Publicat Recent

Manager/Partener Agentie Turism

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre noi: Noi suntem Just Travel, o agenție de turism dedicată organizării de aventuri unice atât în țară, cât și în străinătate. Căutăm o persoană pasionată de călătorii pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Manager Just Travel.

Responsabilități:

  • Gestionarea comunității noastre active de pe Telegram
  • Planificarea și organizarea călătoriilor și itinerariilor
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru crearea conținutului atractiv și relevant
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții și membrii echipei

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil, cu posibilitatea de a lucra atât din birou, cât și remote
  • Salariu negociabil, în funcție de nivelul de implicare și experiență

Dacă ești o persoană entuziastă, cu o dragoste pentru călătorii și dornică să contribuie la crearea de experiențe memorabile, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Trimite CV

Despre companie

Just Digital: Just Digital este o agenție digitală inovatoare, specializată în marketing digital și soluții comunicare. Agenția se concentrează pe crearea de strategii digitale dezvoltarea de site-uri web, branding, optimizarea SEO, campanii de publicitate online și social media marketing. Just Digital se distinge prin abordarea sa creativă și orientată spre rezultate, având o echipă dedicată de experți în tehnologie și marketing digital.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Ștefan cel Mare 182