Publicat Recent

Dispatcher

Dandoy Nv
5 star star star star star 1 recenzie
Dandoy Nv

Informații de bază

Salariu:
1 830 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Dandoy Nv, o companie de renume, este în căutarea unei persoane dinamice și ambițioase pentru poziția de Dispecher. Incorporează-te în echipa noastră de profesioniști și obține experiență de neegalat în domeniu!

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în domeniul transporturilor sau logisticii este preferabilă, dar nu este necesară.
  • Limba engleză nivel avansat, limba germană reprezintă un avantaj;
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
  • Abilitatea de a lucra în echipă, ca și de a lua decizii rapide;
  • Disponibilitatea de a lucra în străinătate, în Germania;

Responsabilitățile candidatului:

  • În calitate de dispecher, veți avea următoarele responsabilități:
  • Coordonarea și urmărirea transporturilor;
  • Lucrul cu șoferii pentru a asigura livrările la timp;
  • Rezolvarea rapidă a problemelor și întârzierilor;
  • Menținerea evidenței și raportarea activităților;
  • Păstrarea legăturii cu clienții și asigurarea satisfacției acestora prin servicii de calitate;

Oferta companiei:

Oferim un salariu atractiv de 1830 EUR, oportunități pentru dezvoltare profesională, și posibilitatea de a lucra într-o echipă internațională. De asemenea, te bucuri de un program flexibil de lucru și te afli într-un mediu dinamic și provocator.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit/ă pentru o nouă provocare, te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
Melniciuc Serghei
5 star star star star star
14 Ianuarie 2024
Interesat
0

Contacte