Publicat Ieri

Manager resurse umane

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experieță profisională în domeniu de min. 5 ani;
  • Cunoașterea fluentă a limbii române;
  • Cunoștințe privind managemtul resurse umane și legislația muncii;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Cunoștințe de operare a calculatorului (MS Office (World, Excel etc.));
  • Nivel înatl de responsabilitate și confidențialitate;

Condiții de muncă:

  • Program de lucru de luni până vineri, 08:00-17:00;
  • Salariu de la 15000 lei;
  • Pachet social;
  • Oficiu – mun.Chișinău, str.Alba Iulia 79/2;

Responsabilități:

  • Recrutarea şi selectarea personalului în conformitate cu procedurile şi politica de resurse umane a companiei.
  • Executarea întregului proces de angajare/eliberare a angajaților Pregătirea ordinelor, contractelor, documentelor pentru angajare și concediere;
  • Perfectarea tuturor documentelor necesare (ordine, contracte de muncă, fișe de post, Registre, tabele de pontaj etc.).
  • Monitorizarea și aplicarea corectă a legislației muncii, adaptarea după modificările ulterioare a legislației;
  • Responsabil de măsurile necesare pentru protecţia securităţii şi sănătăţii lucrătorilor, inclusiv pentru prevenirea riscurilor profesionale, asigurarea informării şi instruirii privind securitatea şi sănătatea în muncă. Pregătirea rapoartelor de resurse umane;
  • Întocmirea registrelor de evidenta a timpului de lucru;
Trimite CV

Despre companie

Societate Comercială fondată în anul 2000, care activează în domeniul construcţiilor civile, industriale și agricole.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, Alba Iulia 79/2