Informații de bază

Salariu:
de la 25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Data Entry Assistance SRL căutăm pentru poziția de secretară o persoană atentă, ordonată și dedicată responsabilităților administrative zilnice. Aceasta este o poziție full-time, cu sediul în Chișinău.

Cerințe față de candidat

  • Experiență relevanta în domeniu cuprinsă între 2 și 5 ani pentru nivelul Mid-Level și peste 5 ani pentru nivelul Senior-Level
  • Abilități excelente de comunicare, atât verbală, cât și scrisă
  • Competențe în utilizarea eficientă a calculatorului și a pachetului de programe Microsoft Office
  • Aptitudini de organizare și prioritizare a sarcinilor
  • Atenție și răbdare în gestionarea documentelor companiei
  • Cunoașterea limbilor română și engleză fluent

Responsabilități

  • Coordonarea și executarea activităților administrative
  • Răspunderea la apeluri telefonice și redirecționarea acestora când este necesar
  • Gestionarea documentelor și a corespondenței, inclusiv e-mail, fax și poștă tradițională
  • Îndeplinirea sarcinilor necesare pentru buna funcționare a biroului

Oferta companiei

La Data Entry Assistance SRL veți avea parte de un salariu negociabil, un mediu de lucru plăcut și profesionist, precum și de diferite beneficii suplimentare. Încurajăm dezvoltarea profesională și oferim posibilități de promovare.

Depunerea candidaturii

Vă invitam să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Data Entry Assistance SRL este o companie inovatoare ce oferă servicii de introducere și gestionare a datelor pentru clienți din diverse domenii. Ne propunem să simplificăm procesele administrative și să ajutăm afacerile să-și optimizeze timpul și resursele prin soluții de prelucrare a datelor eficiente.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?