Publicat Ieri

Contabil/ Ajutor de contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Centrul Multifuncțional de Documente Emigrare.md, stabilit acum 16 ani cu scopul de a oferi servicii juridice complexe își mărește echipa.

În contextul dezvoltării continue și diversificării serviciilor, suntem în căutarea unui Contabil/ajutor de contabil, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la evoluția companiei.

Responsabilități principale:

  • Înregistrarea tranzacțiilor financiare în registrele contabile ale companiei
  • Emiterea facturilor pentru clienți și procesarea facturilor de la furnizori
  • Colaborarea cu departamentele de vânzări pentru a sprijini creșterea și profitabilitatea

Cerințe necesare:

  • Studii superioare în Economie, Finanțe, Contabilitate sau domenii relevante
  • Experiență de minim 1 an într-o funcție similară
  • Cunoștințe avansate în Excel și 1C
  • Înțelegerea aprofundată a standardelor contabile și fiscale
  • Abilitatea de a gestiona termene limită și a analiza volume mari de date

Beneficii oferite:

  • Salariu competitiv
  • Posibilitatea de a călători alături de echipă
  • Cadouri de sărbători și evenimente corporative
  • Acces la o bibliotecă corporativă
  • Programe de dezvoltare profesională continuă
  • Oficiul situat în centrul orașului, pe adresă: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, nr. 14

  • Luni până vineri, 09:00 – 18:00
  • Concediu anual de 28 de zile, plus 2 zile suplimentare la fiecare 2 ani de activitate

Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-ul la adresa de email: emigrare.hr@gmail.com.
Informații suplimentare puteți afla la nr. +[vezi telefon]373 78028104.

Trimite CV

Despre companie

Centrul Multifuncțional de Documente „Emigrare.md” a fost înființat în anul 2008.
     Compania este specializată în furnizarea unei game largi de servicii juridice din domeniul cetățeniilor României, a Republicii Moldova, precum și permisele de rezidență pe teritoriul Republicii Moldova.
    Ne mîndrim de rezultatele obținute și aprecierea publicului, manifestat față de noi în nominația „Cele mai recunoscute de publicul mărci din domeniul prestării serviciilor juridice”, unde deja 2 ani, consecutiv, Centrul multifuncțional de documente „Emigrare.md ” obține trofeul „Notorium” și locul I.
  Suntem siguri că rezultatele rezultatele obținute astăzi sunt doar primii pași spre succes, iar  în viitorul apropiat vom realiza și mai multe fapte frumoase.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Grigore Ureche 14