Publicat Recent

Manager de vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Coordonarea și gestionarea eficientă a preluării apelurilor și mesajelor de la clienți și potențiali clienți.
  • Comunicarea clară și eficientă cu clienții pentru a răspunde la întrebări, a oferi informații și a furniza suport în legătură cu produsele și serviciile noastre.
  • Asigurarea unei baze de date precise și actualizate cu informații despre clienți și interacțiunile cu aceștia, utilizând un sistem CRM.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și cu departamentul de marketing pentru a identifica oportunități de vânzare și pentru a oferi suport în implementarea strategiilor de vânzare.
  • Monitorizarea și raportarea feedback-ului și sugestiilor clienților către echipa de management pentru îmbunătățirea produselor și serviciilor noastre.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări sau într-un rol similar, cu abilități solide de comunicare și negociere.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea unui sistem CRM și abilitatea de a învăța rapid și eficient noi tehnologii și platforme.
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a răspunde prompt și profesionist la întrebări și solicitări.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, cu o atenție deosebită la detalii și la gestionarea eficientă a timpului.

Orar de lucru: De la 09:00 la 18:00 în oficiu.
Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail info@ecologic.md

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Zimbrului 10