Publicat Ieri

Asamblor mobila in atelier

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienta constituie un avantaj

Condiții de muncă:

  • Conditii bune de munca

Responsabilități:

  • Persoane responsabile, punctuali si sirguinciosi.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala  intr-o echipa de profesionisti.

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Compania  Androni-Lex  SRL este o companie sigura si stabila  pe piata RM. de 17 ani , pentru a  oferi mobila la comanda de cea mai inalta calitate, adaptata exact nevoilor  fiecarui client.  Androni-Lex  este compania unde clentii primesc cele mai potrivite sfaturi la efectuarea unui proiect.  Toata mobila este executata pe loc la atelier  de catre  mesteri calificati cu experienta de minim 5 ani.  Daca vrei sa evoluezi mereu ca profesionist si ca om vino in echipa Androni-Lex , noi iti vom acorda sustinere si ne vom impartasi cu secretele executarii unui mobilier calitativ.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. 27 August 9 B