Publicat Ieri

Merchandiser

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului:

  • Verificarea aranjării produselor în raft în scopul unei bune prezentări a mărfii și plasări promoționale
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselor
  • Să controleze existența etichetelor de preț la raft pentru fiecare produs în parte
  • Să urmărească stocul optim de marfă
  • Să asigure aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei

Cerinţe:

  • Studii medii sau de specialitate
  • Experienta anterioara - constituie unavantaj
  • Atenție la detalii
  • Disponibilitate pentru munca de teren
  • Bune abilităţi de comunicare
  • Program de munca: full-time

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul  la e-mail:hr@prostand.net, Tel: [vezi telefon]079999342

Despre companie

La momentul actual Grupa de Companii Prostand este unul dintre cei mai mari importatori și distribuitori pe teritoriul Republicii Moldova a rechizitelor școlare,  de birotică  și  mărfurilor de larg consum.

Prostand  iși propune să fie unul dintre cei mai buni angajatori de pe piața forței de muncă din Republica Moldova. Compania oferă angajaților un salariu decent și pachet social complet.

Valorile noastre:
- Stabilitate și fiabilitate,
- Dorința de a face munca colaboratorilor  eficientă,
- Responsabilitate
- Sprijin pentru angajați și promovarea  pe tarîmul  carierei .

Apreciem profesionalismul si suntem cointeresati în colaborare pe termen lung!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte