Publicat Recent

Asistent/ă sterilizare

Informații de bază

Salariu:
de la 11 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Despre noi:

  • Suntem o companie de top care implementează cu ajutorul tehnologiei de ultimă generație tratamente care redau zâmbetul și bucuria de a trăi.
  • Oferim 2 tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică.
  • Peste 5000 de pacienți tratați.
  • Peste 45 de angjați.

Descrierea jobului:

Responsabilități:

  • Organizarea și efectuarea procesului de sterilizare a instrumentelor și materialelor medicale.
  • Menținerea standardelor de igienă;
  • Monitorizarea procesului de sterilizare.

Cerințe:

  • Responsabilitate, amabilitate, disciplină.
  • Atenție la detalii;
  • Capacitate de organizare și gestionare a timpului.

În ce condiții suntem dispuși să colaborăm:

  • Oferim salariu competitiv și pachet de beneficii;
  • Program de lucru: luni-vineri: 8:30 - 18:00, sâmbată: 8:30 - 14:00.

Așteptăm CV dvs la adresa de email hr.magnumclinic@gmail.com.

Pentru mai multe detalii apelați [vezi telefon]069911504.

Trimite CV

Despre companie

Centru medical ce oferă o gamă largă de servicii în estetica dentară, facială și corporală

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gheorghe Asachi 71/A