Publicat Ieri

Instalator sanitar, electric, sudor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidați:

  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Persoană activă și disciplinată;
  • Experienţa de muncă în reparații în domeniul instalațiilor sanitare și electricității, experientă în construcții - constituie un avantaj.
  • Realizarea lucrărilor de sudare, montaj a confecțiilor metalice: marcare, tăiere, găurire, șlefuire, îndoire ș.a
  • Permis de conducere categoria B - constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Va îndeplini o serie de sarcini din cadrul secţiei de gospodărie;
  • Va asigura suport tehnic pe partea de gospodărie, de asemenea şi în alte activităţi care îi vor fi solicitate;
  • Va efectua lucrări simple de reparații și mentenanță a instalațiilor sanitare și rețelelor inginerești (de electricitate, apeduct, canalizare, încălzire, ventilare, unităților de măsurare etc), inclusiv va identifica problemele și oferi administrației soluțiile optime de remediere;
  • Va inspecta periodic imobilele/oficiile companiei în scopul verificării funcționării reșelelor inginerești alte componente constructive ale imobilelor și va oferi soluții la abaterile / problemele depistate;
  • Va identifica prestatori de servicii, contracta companii și verifica lucrările de reparații.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu decent și alte bonusuri lunare;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin;
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, 08:00 – 18:00;
  • Instruire la locul de muncă şi posibilitatea de a activa într-o companie locală cu specificul în comerţul materialelor de construcţie.
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.
Locul de muncă: str. Constructorilor 1, sector Rîscani (Poșta veche)

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md
Telefon: [vezi telefon]069 895 475 / [vezi telefon]062 193 193.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Adresele postului vacant:
Chișinău, str. Constructorilor 1
Chișinău, str. Petricani 21