Publicat Ieri

Call center operátor (otthonról végezhető munka, magyar nyelven )

Informații de bază

Salariu:
de la 800 EUR
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

800 €-tól kézhez

Szükséges munkatapasztalat: nem szükséges

Teljes munkaidő, távmunka

Nemzetközi cég vagyunk, amely a Call Center professzionális szolgáltatások teljes skáláját nyújtja széles körű sikeres tapasztalattal.

Nemrég megnyitottunk egy új Post Sale projektet (a meleg ügyfélkörrel való munkavégzés formátuma). Nincs hideg alapon végzett munka, és legfőképp nincs ügyfél keresés. Csak olyan magyarországi ügyfeleinkkel dolgozunk, akik már korábban megvásárolták termékeinket (különböző termékek, elsősorban egészségügyi és szépségápolási termékek).

Aktívan fejlődünk, és szakembereket keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező „meleg” kérések feldolgozása; Nincs keresgélés!
  • Tanácsadás az ügyfeleknek a megrendelésekkel kapcsolatban;
  • Az adatok rögzítése a CRM rendszerben.

Ajánlatunk:

  • teljesen táv munkavégzés;
  • átlátható fizetési rendszer - 4,5 euró/óra + kpi-tól (mutatók alapján);
  • heti fizetés;
  • bónusz minden egyes ajánlott barát után;
  • munkarend: 2/2, műszakok 6-12 órásak;
  • karrier növekedés (asszisztens, szupervizor, CC vezetője).
  • A jövedelem szintje közvetlenül függ az Ön hatékonyságától – nincs korlát!

Számunkra fontos:

  • C1 és magasabb szintű magyar nyelvtudás;
  • értékesítésben szerzett tapasztalat (CC operátor, értékesítési vezető) további előnyt jelent;
  • hajlandóság a hatékony munkavégzésre és a legjobb eredmények felmutatására;
  • kommunikációs készség, tapintat, pozitív hozzáállás az ügyfelekkel való kommunikáció során;
  • laptop/PC, headset, stabil internet és egy csendes munkahely rendelkezésre állása

A legfontosabb készségek

Pontosság és odafigyelés a részletekre Telefonos tárgyalások Üzleti kommunikáció Munkavégzés nagy mennyiségű információval Képzés és fejlesztés Értékesítési készségek Tárgyalókészség Ügyfélorientáció Motiváció bejövő hívások CRM Ügyfelek telefonos tanácsadása Telefonhívások fogadása és elosztása Csapatmunka képesség Értékesítésfejlesztés Aktív ügyfelek menedzselése Ügyfél fókusz Ügyféltanácsadás Menedzsment ügyfélbázis

Vevői igények felmérése Tervezési képesség Jelentéskészítés Prioritás meghatározása Tárgyalás Tárgyalások a vállalat vezető tisztségviselőivel Jelentéskészítés Tanácsadás Konzultatív értékesítés Ügyfélkapcsolat-kezelés megrendelések leadása

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte