Informații de bază

Salariu:
de la 2 500 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Persoană prietenoasă, cu multă răbdare față de studenți (copii și adulți), laptop, conexiune bună la internet, cameră de lucru luminoasă și fără zgomot, conectare la lecție în îmbracăminte decentă, păr aranjat și puțin make up ( speaking of women) (nu în pijama :)) ).

Responsabilități: Predarea limbii Engleze din confortul casei, pregătirea de lecție, conectare la timp (fără întârziere), interacțiune și implicare a tuturor elevilor ( în grup sunt 3- 8 studenți).

Pentru întrebări ne puteți contacta pe viber/ whats app [vezi telefon]060608492 - Tatiana

Despre companie

Salutare dragi înflăcărați de a găsi un job ușurel, bine plătit, stress-free, part-time, după amiază,
Smart School e o școală de Engleză online, prietenoasă pentru profesori și studenți!
Căutăm în echipa noastră colegi care ar fi gata să predea Engleza online copilașilor (8- 16 ani) cu pasiune si dedicare! La sigur și salariul este important, dar dacă jobul de profesor care repetă de 10 ori verbul TO BE te sperie, atunci mai bine caută altceva.
Vrem oameni open-minded, deschiși la comunicare și negocieri!
Ideal ar fi să fii din domeniu, student anul 3-4, sau absolvent al unei universitați pedagogice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?