Publicat Ieri

Промоутер

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Вы молоды , энергичны, уверены в себе и организованны? Умеете убедительно рекламировать Продукт компании. У нас открыта совершенно новая и интересная вакансия, которая не требует специальных навыков или умений: Промоутер у магазина!

Ваши обязанности:

Продвижение Продуктов Компании.

ТРЕБОВАНИЯ:

  • Свободное владение румынским и русским языками
  • Активная жизненная позиция, коммуникабельность, вежливость, доброжелательность
  • Отсутствие вредных привычек

Компания ПРЕДЛАГАЕТ:

  • Достойную заработную плату 30лей/ч
  • Удобный график работы

Высылайте резюме на hr@ALO.md в обязательном порядке с прикрепленным фото и с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: [vezi telefon]078800724

Trimite CV

Despre companie

Facem față tuturor provocărilor și implementăm mereu ceva nou, datorită colegilor noștri energici și profesioniști, care depun tot efortul pentru a răspunde tuturor solicitărilor consumatorului și care întotdeauna sunt gata să învețe lucruri noi. Dovadă sunt clienții mulțumiți și feedback-urile pozitive pe care le primim.

Secretul succesului nostru este instruirea continuă a angajaților, care devin profesioniști în domeniul lor. Echipa este principala valoare cu care ne mândrim, pentru că lucrează în același ritm, îndreptându-se spre un scop comun, contribuind astfel la îmbunătățirea modului de viață al consumatorului din țara noastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Soseaua Muncesti 41