Publicat Ieri

Bucătar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Restaurantul „Fortus”, situat în centrul Chișinăului, își extinde echipa și caută bucătari entuziaști pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu profesionalism și amabilitate.
  • Prezentarea meniului și oferirea recomandărilor.
  • Gestionarea comenzilor și asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți.
  • Menținerea curățeniei și organizării în zona de lucru.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu nu este obligatorie; suntem deschiși și pentru persoanele fără experiență, dar dornice să învețe.
  • Responsabilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Agilitate și atenție la detalii.

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri pe baza performanței.
  • Program de lucru flexibil.
  • Mediu de lucru prietenos și oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești o persoană motivată și ai dorința de a face parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ne apelezi la numărul de telefon [vezi telefon]068035262, [vezi telefon]069128732 sau să ne vizitezi direct la restaurantul „Fortus” din centrul Chișinăului, pe bulevardul Grigore Vieru 5.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Despre companie

Restaurantul nostru este un colectiv de oameni uimitori care se străduiesc să construiască o experiență culinară pt Dvs de neuitat.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Bulevardul Grigore Vieru 5