Publicat azi

Operator de sondaje în teren

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Comrat, Cricova, Durlești, Ghidighici, Ialoveni, Ocnița, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Ungheni, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Oportunitate de Carieră: Operator Sondaje de Opinie Publică în teren

Companie renumită pentru expertiza sa în cercetarea de piață și analiza opiniei publice, oferă o oportunitate captivantă pentru cei interesați să contribuie la înțelegerea atentă a perspectivei publicului. Dacă ești o persoană comunicativă, pasionată de detalii și dornică să exploreze lumea opiniei publice, îți invităm candidatura.

Pe cine căutăm

  • Cu sau fără experiență;
  • Studii medii / de specialitate/superioare;
  • Locul de trai – mun. Chișinău;
  • Vorbește corect/ fluent limba română și rusă;
  • Comunică cu plăcere, deschis cu diferiți oameni;
  • Interesat de subiecte sociale, politice, economice, etc.

Avantajele job-ului

  • Dezvolți o experiență interesantă, abilități de comunicare;
  • Călătorești prin țară, cunoști oameni și localități noi;

Responsabilități:

  • Conducerea sondajelor de opinie publică față în față, conform diferitor metodologii de colectare a datelor, respectând cu strictețe planurile și instrucțiunile furnizate;
  • Comunicarea cu persoane din diverse localități pe diverse subiecte;
  • Menținerea unor interacțiuni respectuoase și autentice cu respondenții pentru a obține răspunsuri relevante și de încredere;
  • Înregistrarea și documentarea precisă a răspunsurilor colectate într-un sistem de gestionare a datelor;
  • Participarea activă la sesiuni de formare pentru a dobândi o înțelegere profundă a subiectelor abordate în cadrul sondajelor;
  • Colaborarea strânsă cu colegii și cu supervizorii pentru a asigura calitatea și coerența procesului de sondare;
  • Respectarea cu strictețe a normelor de confidențialitate și a eticii profesionale în manipularea informațiilor sensibile.

Cerințe:

  • Excelente abilități de comunicare, atât verbale, cât și scrise în română și rusă;
  • Posibilitatea de a lucra full-time cu un grafic de muncă de 8 ore pe zi , inclusiv și o zi de weekend;
  • Atenție la detalii și abilitatea de a urma cu precizie instrucțiunile.
  • Capacitatea de a menține un ton neutru și profesionist în interacțiunile cu respondenții.
  • Aptitudini pentru a lucra eficient în medii cu termene limită strânse și în condiții dinamice.
  • Experiența anterioară în domeniul sondajelor de opinie publică sau în servicii de relații cu clienții reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințe de bază în operare cu tablet și softurile de colectarea a datelor

Oferta companiei:

  • Pachet salarial: 10 000 MDL net pentru perioada de probă de 22 zile lucrătoare sau achitare per chestionar efectuat;
  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu fascinant și semnificativ pentru societate;
  • Formare completă pentru a-ți dezvoltarea abilitățile și cunoștințele necesare;
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ, cu perspective de avansare profesională și salarială;
  • Instruire gratis pentru a te adapta la procesul de lucru în rolul de Operator;
  • Transport asigurat pentru deplasări în țară;
  • Tichet de masă;
  • Angajare pe termen nelimitat.

Dacă ești gata să te alături echipei de operatori sondaje și să contribui la colectarea și analiza opiniei publice, te încurajăm să expediezi  CV-ul tău la adresa de e-mail job.consultinglab@gmail.com.

Te vom contacta în decurs de 1 zi pentru a programa un interviu online și a-ți oferi detaliile despre rolul Operatorului de Sondaje de Opinie Publică!

Îți mulțumim pentru interesul tău în a face parte din echipa noastră!

HR Consultinglab

tel. de contact: [vezi telefon]078031321/[vezi telefon]06800933

e-mail: job.consultinglab@gmail.com

Nu uita să-ți verifici mesajele după ce ai expediat CV-ul.

Abilități cheie
Leadership Comunicare Empatie Gândire critică Securitatea datelor Time Management Umor Abilități interpersonale Soluționarea problemelor Rezistență la frustrare Învățare continuă

Beneficii

Mobil

Remote job

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Program flexibil

Călătorii

Despre companie

Suntem inovatori în domeniul serviciilor HR online din Republica Moldova, oferindu-ți acces la soluții complete și eficiente pentru gestionarea resurselor umane la doar un click distanță. Ne-am adaptat cu ușurință noilor condiții și am adus beneficii considerabile pentru companiile din Moldova.

Cu noi, poți accesa o gamă variată de servicii HR esențiale.

Totul este disponibil online, la un click distanță! Contactează-ne astăzi și descoperă cum putem să-ți transformăm operațiunile HR într-un proces eficient și modern!

Acesează site-ul https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: În căutarea unui candidat de excepție!

Vreau pe cineva proactiv, un adevărat profesionist care depășește orice așteptare.

Candidatul ideal aduce un CV impecabil și este pregătit pentru interviu, evidențiindu-și atenția la detalii.

Aștept pe cineva care știe cum să localizeze rapid adresa noastră pe Google Maps, care comunică deschis dacă nu poate ajunge la interviu și care are o motivare clară pentru a se alătura echipei noastre. Cunoscător al detaliilor despre compania la care aplică, acest candidat vine la interviu cu notițe și conștientizează valoarea sa pe piața muncii.

Imi doresc un candidat conștient de propriile abilități, deschis la feedback constructiv și apreciază fiecare oportunitate de învățare.

Înțelege că timpul acordat este prețios și valorează fiecare interacțiune.

Vreau o poză autentică, fără artificii sau distorsiuni, care să reflecte realitatea.

Un candidat cu cultură, educație și inteligență, gata să aducă o contribuție semnificativă echipei noastre.

Nu suntem disperați, suntem dornici să vedem schimbarea!

Tu, HR, ce fel de candidat visezi să aduci în echipa ta de succes?

Dragă candidat, te regăsești în aceste cerințe, aștept cu nerăbdare să te cunosc!

Instagram: https://instagram.com/este_delucru?igshid=MmVlMjlkMTBhMg==

Site: https://www.hr-consultinglab.com/

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Bernardazzi 1